Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Gdzie najlepiej dropić gold na destiny LC?


-Furman-

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie. Gdzie według was najlepiej idzie drop golda na destiny LC? Myślałem żeby na cieniu zrobić blok expa i farmić gold na duchach w egeha'i, co wy na to?

Opublikowano

Po 1 na początek można dropić bronie w egeha/dratan/alvitar i sprzedawać u npc.

Po 2 dusze w egeha

Po 3 można też dropić bronie w kryształowej/w oku na zaklinaczach.

Później j/w ex juno od 165 i ex tarian od 180 ;) W tatian polecam na rulonach lecieć, kasa + drop tokenów, najlepszy zarobek.

Chyba tyle ;D

k1hvCVp.gif

Opublikowano

Tam można wejść od 165lvl jeśli nie używasz tp hacka :s

 

Co do Ciebie, jednak jesteś nie ten tego, bo z twoich ust leci tylko bullshit >.<

 

Po pierwsze.. nie wejdziesz do ex juno nawet tp hackiem, bo jest ustawiony limit poziomowy od 165...

 

Po drugie... w ex-juno jest lipa, gdyż ceny są ogromne.

 

Po trzecie... Polecam farmić monetki w mc. Można jeszcze chyba sprzedać o ile wiem. A tak z goldem to lipa raczej.

 

Pozdrawiam.

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Co do Ciebie, jednak jesteś nie ten tego, bo z twoich ust leci tylko bullshit >.<

 

Po pierwsze.. nie wejdziesz do ex juno nawet tp hackiem, bo jest ustawiony limit poziomowy od 165...

 

Po drugie... w ex-juno jest lipa, gdyż ceny są ogromne.

 

Po trzecie... Polecam farmić monetki w mc. Można jeszcze chyba sprzedać o ile wiem. A tak z goldem to lipa raczej.

 

Pozdrawiam.

Widzę że Twoja znajomość języka polskiego jest gorsza od mojej.

On pytał się gdzie dropić gold a NIE gdzie zarabiać.

Bo na zarabianie jest dużo lepszych sposobów.

Dej kazał usunąć beke z niego więc trudno :c

Jbc. piszcie pw :D

Opublikowano

FURMAN nie słuchał tych idiotów/ek nie grają na destini to z kiego mogą wiedzieć na czym najlepiej zarobić. . . Mc nie polecm nie ida juz na duchach i w alwitar nawet na PBI nie zarobisz. Polecam zrobic czarke 200 a to jest chwila i na runki do tarian na tym dropie spokojnie wbijesz 240 i wydropisz sporo kasy. Pisz pw powiem ci wiecej.

Opublikowano

FURMAN nie słuchał tych idiotów/ek nie grają na destini to z kiego mogą wiedzieć na czym najlepiej zarobić. . . Mc nie polecm nie ida juz na duchach i w alwitar nawet na PBI nie zarobisz. Polecam zrobic czarke 200 a to jest chwila i na runki do tarian na tym dropie spokojnie wbijesz 240 i wydropisz sporo kasy. Pisz pw powiem ci wiecej.

Idiotą możesz nazywać siebie. Szanuj innych.

 

Co do tematu... On się pytał NA TYM LVL. Nie na 200, bo do 200 jest jeszcze długa droga. Cash'em zarobisz, a tak to chyba nie ma jak. Na tym level'u. ew. możesz gildię spytać o pomoc. :/

 

Padrino... Ale to też jest sposób zarobkowania, więc nie spinaj się.

zSCFQrN.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...